Біла Церква
Економіка

Між Києвом та Білою Церквою можуть побудувати платну дорогу

16.12.2021
Йдеться про шестисмугову швидкісну автодорогу, яка пролягатиме повз населені пункти і водії зможуть рухатися зі швидкістю 130 кілометрів на годину.

Між Києвом та Білою Церквою можуть побудувати платну дорогу - зображення
Фото: pixabay

Про плани будівництва платної автодороги Київ - Біла Церква розповів заступник міністра фінансів Олександр Кава, який відповідає за фінансовий напрямок президентської програми "Велике будівництво", повідомляє портал "legalhub".

"Нова автомагістраль Київ – Біла Церква могла б бути побудована у варіанті шестисмугової швидкісної дороги з обходами населених пунктів із дозволеною швидкістю руху 130 км на годину. Наявна траса М-05 від Києва до Білої Церкви йде через багато населених пунктів, де немає можливості її розширювати, на жаль. І тому ця ділянка дороги дуже часто стоїть у заторах не лише в години пік, але особливо в період літнього навантаження", - розповів Кава.

Він також пояснив, що проєкт будівництва платних доріг буде успішним та цікавим для інвесторів лише за умови, що обсяг середньодобового середньорічного трафіку складатиме не менш як 18 тисяч авто.
Наразі забезпечити такі показники можна лише на підходах до столиці та деяких міст-мільйонників.

Нагадаємо, до кінця цього року завершиться будівництво нової ділянки Великої Кільцевої дороги. Також в районі кільцевої дороги з'явиться закінчують нову транспортну розв’язку над вулицею Богатирською.

Також повідомлялося, що в рамках програми "Великого будівництва" поблизу Обухова вже проклали понад 4 кілометри нового асфальту. Завдяки капітальному ремонту Обухівську та Кагарлицьку громади з’єднає якісна і безпечна дорога.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.