Новини
Україна
Київ

Міша Коллінз разом з кінорежисером Даріусом Мардером відвідали один із рятувальних підрозділів Києва (ВІДЕО)

Гостям, зокрема, показали піротехнічні машини важкого і легкого типів, збір на які проводить UNITED24 і який підтримує Міша Коллінз.

Американський актор і амбасадор фандрейзингової платформи United24 Міша Коллінз разом з кінорежисером Даріусом Мардером відвідали один із рятувальних підрозділів Києва.

Перший віцепрем’єр-міністр-міністр економіки України Юлія Свириденко й т.в.о. голови ДСНС України Андрій Даник проінформували іноземців про загрози для мирних громадян, які виникли внаслідок масштабних мінувань ворогом української території.

Гостям, зокрема, показали піротехнічні машини важкого і легкого типів, збір на які проводить UNITED24 і який підтримує Міша Коллінз.

"Щодня сапери ДСНС працюють над очищенням території України від залишків ракет, дронів, артснарядів, мін й іншого небезпечного залізяччя, аби зберегти життя мирних мешканців. Водночас для нас надзвичайно важливо вберегти життя і здоров’я наших фахівців", -

Андрій Даник

Наразі в ДСНС є близько 25 броньованих піротехнічних машин важкого типу, потреба ж складає понад 90 одиниць, та 12 броньованих піротехнічних машин легкого типу, потреба – близько 70 одиниць.

Нагадаємо, Кабмін дозволив ДСНС надавати платні послуги, адже це має активізувати операторів протимінної діяльності.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.