Новини
Суспільство
Технології
Світ-суспільство

Минулоріч люди в середньому провели майже 5 годин на день у мобільних додатках

14.01.2022
Загалом людство витратило на додатки 3,8 трильйона годин за минулий рік.

Минулоріч люди в середньому провели майже 5 годин на день у мобільних додатках - зображення

Нещодавно опублікований звіт App Annie «Стан мобільних пристроїв» продемонстрував, що у 2021 році споживачі у всьому світі витратили на мобільні додатки рекордні 3,8 трильйона годин. Це в середньому 4,8 години на кожну людину на день.

До слова, у 2019 році люди витрачали по три години на день на мобільні пристрої, а в 2020 – 3,7 години.

Минулоріч люди в середньому провели майже 5 годин на день у мобільних додатках - зображення
Фото: App Annie

Також стало відомо, що загалом за минулий рік споживачі витратили на додатки 170 мільярдів доларів.

Щохвилини через магазини додатків проходило понад 320 000 доларів, що майже на 20% більше, ніж попередній рекорд, встановлений у 2020 році. Рекламодавці не залишили поза увагою тенденцію стрімкого зростання мобільної індустрії та вклали в рекламу у 2021 році понад 295 мільйонів доларів, що на 23% більше, ніж роком раніше. А творці у 2021 році випустили два мільйони нових додатків та ігор, таким чином їхня загальна кількість досягла 21 мільйона. При цьому на долю Google Play припало 77% релізів.

В результаті користувачі мобільних пристроїв витратили 7 з кожних 10 хвилин на соціальні, фото- та відеопрограми. У App Annie повідомили, що це пов’язано зі зростанням популярності TikTok на 90% у всьому світі за межами Китаю.

Нагадаємо, в ніч з 13 на 14 січня невідомі зловмисники зламали офіційні сайти уряду.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.