Ми будемо надавати як гуманітарну, так і військову допомогу й надалі, – президент Словаччини
![Ми будемо надавати як гуманітарну, так і військову допомогу й надалі, – президент Словаччини Ми будемо надавати як гуманітарну, так і військову допомогу й надалі, – президент Словаччини - зображення](/storage/resized/lg/news/96705511-15f9-4063-affe-bc611041e5c4/01_president.jpg)
Вчора, 31 травня, з офіційним візитом Київщину відвідала президент Словаччини Зузана Чапутова. Як повідомив у своєму Telegram-каналі голова КОДА Олексій Кулеба, закордонні партнери залишились шоковані побаченим у Бородянці та Ірпені.
"Мої очі та вуста будуть говорити про те, що я бачу, всій Європі. Ми будемо надавати як гуманітарну, так і військову допомогу й надалі. Також приймаємо і будемо приймати українських біженців. Ми захоплюємося Україною, її хоробрістю та безстрашністю", –
президент Словаччини Зузана Чапутова
![Ми будемо надавати як гуманітарну, так і військову допомогу й надалі, – президент Словаччини Ми будемо надавати як гуманітарну, так і військову допомогу й надалі, – президент Словаччини - зображення](/storage/resized/lg/news/96705511-15f9-4063-affe-bc611041e5c4/01_president2.jpg)
До слова, Словаччина одна з країн-партнерів, яка надає Україні значну частину гуманітарної допомоги. Також зараз на Київщині працюють в якості міжнародних експертів слідчі групи зі Словаччини, які документують воєнні злочини, вчинені збройними силами російської федерації у містах Буча та Бородянка.
![Ми будемо надавати як гуманітарну, так і військову допомогу й надалі, – президент Словаччини Ми будемо надавати як гуманітарну, так і військову допомогу й надалі, – президент Словаччини - зображення](/storage/resized/lg/news/96705511-15f9-4063-affe-bc611041e5c4/01_president3.jpg)
Після візиту до населених пунктів Київщини президент Словачини виступила перд Верховною Радою України, наголосивши на тому, що після закінчення війни, Україна знову процвітатиме так, як сьогодні поміж зруйнованих будинків у Бородянці чи Бучі цвітуть квіти.
Також Зузана Чапутова зустрілася з президентом України Володимиром Зеленським.
"Словаччина підтримує Україну та українців у боротьбі за свободу й усвідомлює, що це боротьба за нашу спільну свободу та спільні цінності. Вдячний Зузані Чапутовій за продуктивні перемовини. Цінуємо допомогу Словаччини нашій державі та людям", –
президент України Володимир Зеленський
Згодом керівник Офісу президента Андрій Єрмак у своєму Telegram-каналі опублікував світлину з САУ Zuzana 2.
![Ми будемо надавати як гуманітарну, так і військову допомогу й надалі, – президент Словаччини Ми будемо надавати як гуманітарну, так і військову допомогу й надалі, – президент Словаччини - зображення](/storage/resized/lg/news/96705511-15f9-4063-affe-bc611041e5c4/01_president4.jpg)
"Гарненька САУ Zuzana 2 від Словаччини для України", –
керівник Офісу президента Андрій Єрмак
Нагадаємо, ЄС погодив часткове нафтове ембарго.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.