Мер Боярки проводив агітацію від "Нових облич" в дитячому садочку зі своїм зображенням
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/zar1.jpg)
Чиновник з Боярки для агітації в дитячому садочку прихопив банер зі своїм зображенням.
Міський голова Боярки, член партії “Нові обличчя” Олександр Зарубін, судячи з усього, аскетичністю не страждає і у досить дивний спосіб рекламував себе на зустрічі з працівниками дитячого садочка “Берізка” та двох комунальних підприємств.
Дивина в тому, що всі зустрічі чиновника з бюджетниками проходили на тлі… банера із зображенням самого Зарубіна. “Наочну” персоніфіковану агітацію щоразу спеціально розгортали у місцях, де проходили зібрання, а звіт зі світлинами боярський мер з гордістю опублікував у соціальних мережах.
“Сьогодні провів три звітні зустрічі з колективами закладу дошкільної освіти «Берізка», КП "Боярка Водоканал" та КП "БГВУЖКГ" про результати роботи за 2018 рік”, - написав Зарубін на своїй сторінці у Facebook.
Нагадаємо, головою партії “Нові обличчя” є скандальновідомий колишній міський голова Ірпеня Володимир Карплюк, який наразі хоче “пролізти” у Верховну Раду від 95-го виборчого округу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/sw.jpg)