#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Вибори
Політика

Марина Порошенко балотується у Київраду від «Європейської солідарності»

16.09.2020 0 Косянчук Інна 0

Партія «ЄС» визначилась і з кандидатом на посаду міського голови, якого підтримає – це Віталій Кличко.

Фото пресслужби "Європейської солідарності"

Політичні сили заявляють про своїх кандидатів на місцеві вибори-2021, і повідомляють про те, кого із кандидатів на ту або іншу посаду чи до місцевої ради хочуть підтримати.

От і «Європейська Солідарність» заявила про свої наміри щодо виборів у столиці.

Марина Порошенко - кандидат у депутати

Зокрема, як повідомила пресслужба «ЄС», список «Європейської Солідарності» на виборах до Київради очолила Марина Порошенко – дружина п’ятого президента України Петра Порошенка. Її політсила висунула на з'їзді партії.

Фото: facebook.com/petroporoshenko

«Вона – лікар-кардіолог, кандидат медичних наук, яка багато років опікується гуманітарною сферою і розвитком інклюзивної освіти.  У 2018—2019 роках – голова Українського культурного фонду», йдеться у повідомленні політсили. 

«Чому я іду в політику? Хочу сказати, не відчуваю себе політиком. Передовсім я громадянка своєї країни, яку я дуже люблю. І мені не байдуже, що буде з Україною, як буде розвиватися наша столиця», - зазначила Марина Порошенко.

Топ-10 кандидатів у депутати Київради від «ЄС»

Марина Порошенко, очоливши список партії на виборах до Київради, оголосила й прізвища кандидатів у депутати Київської міської ради від «ЄС».

Разом із нею до першої п'ятірки входять: секретар Київради Володимир Прокопів, юрист і правозахисник Леонід Ємець, лідерка молодіжної «ЄС» Дінара Габібуллаєва, ветеран і волонтер Олександр Погребиський.

У другій п'ятірці списку - Сергій Таран, Людмила Ковалевська, Віктор Кононенко, Костянтин Усов, Ольга Галицька.

Чому на мера - саме Кличко?

Також «Європейська Солідарність» заявила, що підтримуватиме на виборах на пост міського голови Києва чинного міського голову Віталія Кличка. На переконання членів партії, саме він реалізує реформу децентралізації, ініційовану командою Порошенка.

«У 2015 році наша команда делегувала на посаду Київського міського голови Віталія Кличка. Саме тоді Петро Порошенко розпочав курс на децентралізацію. Це істотно збільшило бюджет Києва. Децентралізація відкрила перспективи для реалізації багатьох амбітних програм, які змінили наше місто на краще. Ці зміни були би неможливі без істотного розширення фінансової бази місцевого самоврядування, на яке пішов Порошенко.  Ми підтримуємо чинного міського голову, який реалізовував політичний курс п’ятого президента України», – зауважив голова Київської міської організації партії Володимир Прокопів. 

Як повідомляв «Погляд», учора, 15 вересня, стартувала кампанія з висування кандидатів на місцеві вибори. Також «Погляд» інформував про розміри грошових застав на місцевих виборах для Київщини.