Блоги

Марина Мірзаєва: Жінки Свободи: лікбез із історії жіночого руху в Україні

14.01.2022
Проєкт прагне показати тяглість української ідеї та визвольної боротьби, зокрема у жіночому вимірі, без надмірної героїзації, крізь призму складних історій людей, а не одиниць статистики.

Марина Мірзаєва: Жінки Свободи: лікбез із історії жіночого руху в Україні - зображення

Вчора на Instagram-сторінці Жінки Свободи // Women of freedom відбулася подія. Відома блогерка і письменниця Катя Бльостка поширила у себе в сторіз інформацію про мій проєкт.

Ми із жінками прокинулися із двічі більшою аудиторією, яка стрімко зростає.

Катя Бльостка зробила це без попередніх домовленостей. Їй просто сподобався контент.

Увесь ранок я отримую десятки схвальних відгуків від людей.

Мені це, звісно, лестить. Декілька років я роблю цю просвітницьку роботу для моїх героїнь – і ось тепер отримала море фідбеку.

Марина Мірзаєва: Жінки Свободи: лікбез із історії жіночого руху в Україні - зображення
Марта Пашківська «Марта» , Ірина Савицька «Бистра», Ольга Ільків «Роксоляна»

Уся ця історія відбулася на тлі написання моєї заявки в Український культурний фонд. Я хочу створити крутий відеоконтент для «Жінок Свободи». Не сухий виклад матеріалу, а живі рефлексії на історії видатних українок ХХ століття.

Попередньо у проєкті погодилися взяти участь Ірма Вітовська-Ванца, Соломія Вітвіцька. Чекаю відповіді від ONUKA, Yanina Sokolova, Андрія Хливнюка, та інших відомих українців.

Давайте разом робити жіночу історію популярною. У кого є ідея чи бажання долучитися до проєкту – пишіть мені.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.жв