Новини
Київщина
Ірпінь
Вишневе
Боярка
Києво-Святошинський район

Маріель Славська — стала помічником народного депутата Олександра Горобця

05.09.2019 Беринда Борислав 0

Відома у Приірпінні журналістка та громадський діяч Маріель Славська офіційно призначена помічником-консультантом народного депутата України від 95-го виборчого округу Олександра Горобця.

Як повідомила “Погляду” сама Маріель, її головним завданням буде створення та координація роботи громадських приймалень, які працюватимуть у межах 95-го округу, а саме в Ірпені, Боярці, Вишневому та в приміщенні Києво-Святошинської районної держадміністрації. Усі чотири приймальні мають розпочати свою роботу вже з наступного тижня. Тому вже зараз триває робота з пошуку людей, котрі готові працювати у громадських приймальнях і добре обізнані з місцевою проблематикою.

“Зараз шукаємо тих, хто зможе максимально ефективно виконувати роботу з прийому громадян,- зазначає Маріель Славська. - Основне — вміння комунікувати з громадянами, уважно ставитись до всіх звернень,оформлювати їх та систематизувати. Після відповідного опрацювання готуватимуться запити від народного депутата Олександра Горобця. А за тим приймальні мають відслідковувати всю динаміку і реагування на ці запити відповідних органів, установ та організацій. Ми маємо зробити так, щоб жоден із запитів наших громадян не залишався без уваги і максимально вирішувався позитивно”.

Громадські приймальні народного депутата України Олександра Горобця працюватимуть у приміщеннях міських рад Ірпеня, Боярки, Вишневого та Києво-Святошинської райдержадміністрації. Про графік роботи та прийому громадян ІА “Погляд” повідомить окремо.