Новини
Україна
Екологія
Повітря
Україна-суспільство

Майже половина українців продовжують спалювати суху рослинність


При цьому більшість з них навіть не знає, що дим від багаття у 350 разів шкідливіший за куріння.

Фото: pixabay.com

Про це повідомили в пресслужбі Міндовкілля.

За даними дослідження Gradus, 39,4% українців сьогодні продовжують спалювати суху рослинність. При цьому половина паліїв навіть не знають про небезпеку від такого способу утилізації. А 20% людей перестали палити бур’ян на прохання своїх дітей та онуків.

Варто зазначити, що дим від багаття у 350 разів шкідливіший за куріння, адже разом із димом в повітря вивільняються діоксини – одні з найотруйніших для людини речовин.

Щороку навесні та восени Україну охоплюють пожежі через спалювання сухої рослинності. Зокрема й на Київщині лише на вихідних зафіксували 121 випадок пожеж в екосистемах. Люди, які випалюють суху траву, переконані, що роблять корисну справу. Проте шкода від спалювання листя багатолика і надзвичайно небезпечна.

Нагадаємо, нещодавно в Україні запустили інформаційну кампанію «Нам цим дихати». Соціальний проєкт прагне розповісти, що спалювання листя призводить до забруднення повітря.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.