Новини
Київщина
Здоров'я

Ситуація із забезпеченням COVID-лікарень області киснем стабільна

18.11.2021 Созанська Ірина 0

Хворих на коронавірус натепер приймають 22 медзаклади в області.

Місця для лікування коронавірусних хворих у Приірпінні заповнені на 100%

Очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін  розповів на брифінгу 18 листопада про забезпеченість ліжкомісць в області доступом до медичного кисню, якого потребує більшість пацієнтів з діагнозом коронавірусна інфекція.

«Зараз хворих на коронавірус у нас лікують 22 медзаклади. Сумарно вони розраховані на 3383 інфекційні ліжка. Підкреслю, що практично 100% місць у нас під’єднані до кисню. Ретельно над цим працювали, тому що киснева підтримка для пацієнтів із ускладненнями є життєво необхідною»

Василь Володін

Він також зазначив, що наразі в стаціонарах області проходять лікування 1870 осіб. Із них усі – на кисні. Загальна завантаженість ліжок складає 55,3%.

Нагадаємо, в Україні знову серйозно зросла кількість хворих на COVID-19. За останню добу в Україні виявили майже 22 тисячі нових випадків. Протягом доби від коронавірусу померли понад 700 осіб. Одужали майже 20 тисяч українців. Найбільше нових випадків у Дніпропетровській області та місті Києві. У столиці виявили майже півтори тисячі нових випадків захворювань. 

Раніше в Україні зафіксували новий антирекорд смертей від COVID-19 - від ускладнень коронавірусу померли 838 осіб це найбільше з початку пандемії. Окрім цього, в Україні виявили понад 16 000 нових випадків коронавірусу. 

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.