Новини
Україна
Здоров'я
Україна-суспільство

Ляшко пообіцяв, що до кінця року провакцинують усіх охочих українців


За підрахунками головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, протягом 2021 року в Україні зможуть отримати щеплення від коронавірусу  двома дозами вакцини всі бажаючі.

фото: freepik.com

Про це він заявив в ефірі телеканалу «Україна 24»:

«Я прорахував і кажу вам офіційно зараз – у 2021 році ми провакцинуємо всіх, у кого є бажання, двома дозами. Головне, щоб не було ніяких зривів, глобальних катаклізмів у поставках вакцин. За місяць можна робити п'ять мільйонів. Є каскадний метод».

Віктор Ляшко також додав, що дана вакцинальна кампанія відрізнятиметься від інших і він особисто гарантує доведення її до логічного завершення.

«Ви всі зараз говорите про темпи нарощування, я відповідаю за відсутність програмних помилок. Я в цій країні бачив зірвані кампанії імунопрофілактики, у 2008-му, 2015-му, 2018 роках. Кампанія з COVID-19 запустилася, кампанія буде доведена до логічного завершення. Це я гарантую як головний санітарний лікар».

фото: freepik.com

Нагадаємо, в Україні з 24 лютого триває вакцинація від коронавірусної хвороби вакциною Covishield, 500 тис. доз якої отримала Україна.

Дізнайтесь, як записатися в електронну чергу на вакцинацію від COVID-19. Станом на 11 березня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 записались 230 315 людей.

Цією ж вакциною від Oxford/AstraZeneca прищепився вже Далай-лама. Раніше “Погляд” писав, що вакциною Covishield вакциновані міністр охорони здоров’я Максим Степанов, президент Володимир Зеленський і головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.