Бориспіль

Легкоатлети з Переяслава представили область на чемпіонаті України

Спортсмени показали відмінні результати у командних змаганнях, що відбулися в Сумах.

Легкоатлети з Переяслава представили область на чемпіонаті України - зображення

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці користувачка Тетяна Коноваленко. Вона зазначила, що 29 та 30 січня у легкоатлетичному манежі в Сумах проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді та дорослих.

На змагання прибули й спортсмени з Переяслава. Так, вихованці відділення легкої атлетики Переяславської ДЮСШ тренера-викладача  Миколи Володимировича Мальченка змогли показати відмінні результати:

Денис Могильний на дистанції 1500 м із результатом 4.08.91 став шостим, а на дистанції 3000 м із результатом 8.51.64 став сьомим. До того ж, на обох дистанціях спортсмен показав свій найкращий час.

Владислав Ємець у бігу на 60 м із результатом 7.06 став сьомим.

Також повідомляється, що конкуренція на змаганнях була на досить високому рівні – участь у командному чемпіонаті України в приміщенні взяли 412 легкоатлетів і легкоатлеток із 23 областей та з Києва. Команда Київської області посіла 5 загальнокомандне місце.

Раніше повідомлялося, що спортсменка з Вишневого завоювала срібло на чемпіонаті України із самбо. Першість країни пройшла нещодавно у Львові.

Нагадаємо, білоцерківські спортсмени стали призерами всеукраїнських змагань, а броварчани стали чемпіонами континентальних змагань.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.