#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Головні новини
Здоров'я
Київщина-суспільство

Київщина: з 5 квітня введуть додаткові протиепідемічні обмеження

02.04.2021 Кочкина Марина 0

У зв'язку зі стрімким поширенням коронавірусу з 5 по 9 квітня на території столичного регіону діятимуть додаткові протиепідемічні заходи.

фото з відкритих джерел

Про це стало відомо на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ і НС, де було прийнято ряд рішень, повідомив на своїй сторінці Василь Володін.

Детально про обмеження

Рекомендовано в залежності від епідемічного стану на окремих територіях рішеннями місцевих комісій з питань ТЕБ і НС призупиняти освітній процес у закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх типів та форм власності.

Дозволено з урахуванням завантаженості збільшувати або зменшувати кількість громадського транспорту, а також інтервал руху на внутрішньообласних автобусних маршрутах, окрім таких годин: із 07:00 по 10:00 та із 16:00 до 20:00.

Здійснювати перевезення пасажирів можна у кількості 50%, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу i визначена в його реєстраційних документах.

Наголошується, що слід проінформувати жителів Київщини про зміни в графіках перевезень.

Рекомендується також керівникам закладів торгівлі пріоритетне обслуговування з 10:00 до 12:00 людей похилого віку.

Детальніше із протоколом засідання можна ознайомитись за посиланням.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що за добу 1 квітня в Україні виявили майже 20 тисяч нових випадків COVID-19. Зокрема у 52 дітей Київщини виявили коронавірус минулої доби.

Із 5 квітня столиця закриває школи та дитячі садочки, обмежує проїзд міським транспортом. У КМДА пояснили, як отримати спецперепустку на проїзд у громадському транспорті.

Також ми писали, що оплату лікарняних держава збирається перекласти на роботодавця.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.