Київщина
Головні новини
Суспільство
Здоров'я

Київ та деякі міста й райони Київщини потрапили до «помаранчевої» зони

10.10.2020 Надiя Проценко 0

З 12 жовтня в Україні діятиме оновлене епідемічне зонування, згідно з яким столиця та міста Васильків, Ірпінь, Обухів, Фастів, а також Бориспільський та Києво-Святошинський райони Київської області перейшли до «помаранчевої» зони.

фото - pexels.com

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив міністр КМУ Олег Немчінов. Нові зони почнуть діяти з 00 годин 00 хвилин 12 жовтня (понеділок) попередньо терміном на 14 днів.

«Помаранчева» зона епідеміологічної небезпеки передбачає:

  • Проведення масових (культурних, спортивних, соціальних, релігійних, та інших) заходів дозволене за участі не більше 220 осіб з розрахунку: одна особа на 10 кв. метрів площі будівлі.
  • Заборону діяльності закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів.
  • Відвідування групових занять у професійних та вищих навчальних закладах освіти групами не більше 20 осіб.
  • Тимчасове обмеження на проведення медзакладами планових госпіталізацій. Це не стосується надання медичної допомоги вагітним, новонародженим, пацієнтам з онкозахворюваннями, паліативних хворим та випадків, коли є ризик для життя пацієнта.
  • Заборонену діяльності спортивних залів та фітнес-центрів, крім закладів, що можуть забезпечити відвідування не більше 1 особи на 10 кв. м. приміщення;
  • Заборону прийому дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку: санаторіїв і таборів.
  • Перевезення пасажирів автомобільним та міським громадським транспортом, що здійснюється тільки в кількості 50% місць для сидіння.

У «жовтій» зоні будуть такі населені пункти й райони Київщини:

Біла Церква, Березань, Бориспіль, Бровари, Буча, Переяслав, Ржищів та Славутич, а також Баришівський, Білоцерківський, Бородянський, Броварський, Васильківський,  Вишгородський, Володарський, Іванківський, Кагарлицький, Макарівський, Миронівський, Обухівський, Переяслав-Хмельницький, Рокитнянський, Сквирський, Ставищанський, Таращанський, Тетіївський, Фастівський та Яготинський райони.

10 жовтня в Україні за добу виявили понад 5728 нових хворих на COVID-19.

Раніше «Погляд» писав, що Китай розпочав вакцинувати людей із груп ризику від COVID-19.