Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

Київ створив шість баз обсервації для тих, хто повертається з-за кордону: Кличко


За словами міського голови Києва, сьогодні в столицю прибувають кілька авірейсів, пасажири яких повинні пройти двотижневу обсервацію

Комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про запровадження примусового карантину у місцях, де виявлено вогнища захворювання. На підприємствах, в установах – нам треба вберегти людей від загрози підчепити цю заразу. І ми робимо все для цього. Про це  повідомив міський  голова  Києва Віталій Кличко на онлайн прес-брифінгу  щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19).

Також він розповів, що сьогодні у столицю прибудуть кілька авіарейсів з-за кордону, серед громадян, котрі повертаються, будуть і кияни. Майже 150 людей у Києві розмістять на двотижневу обсервацію.

«Повертає людей не місто, але бази для розміщення на обсервацію ми облаштували, зараз їх шість. На одну з них поселять киян, які повернулися з-за кордону», повідомив Кличко.

Також він нагадав, що позавчора Моніторинговий центр з протидії коронавірусу запустив безкоштовну онлайн-платформу емоційної підтримки. За цей час її послугами скористалося більше 10 тисяч киян. Як уже повідомляв «Погляд», консультації  на сайті надають фахівці освітнього хабу Києва. На платформі є різні онлайн-курси, спортивні онлайн-тренування,  онлайн-екскурсії найкращими музеями Києва, відвідування яких неможливе під час карантину тощо.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів