#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Головні новини
Здоров'я
Київ

Києво-Печерська лавра закривається на карантин: Кличко

13.04.2020 Косянчук Інна 0

Загалом у лаврі виявлено вже майже 90 випадків захворювання на COVID 19, місто направляє до лаври мобільні рентгени та  мобільні бригади для забору зразків для ПЛР-тестування, повідомив міський голова Києва.

«Новини тривожні. У Києві на 13 квітня зафіксовано 495 хворих на коронавірус. Зафіксовано два летальних випадки.» Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко на онлайн прес-брифінгу щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID 19).

За минулу добу  кількість хворих на коронавірус у столиці зросла на 79 осіб, з них – 6 медиків. Захворіло 22 жінки віком від 26 до 66 років, та 57 чоловіків віком від 18 до 74 років. До лікарень госпіталізовано 7 осіб, інші на самоізоляції під наглядом медиків.

Серед тих, хто захворів за вихідні, 63 зафіксовано в Києво-Печерській лаврі, зазначив Кличко і повідомив, що загалом у лаврі виявлено вже майже 90 випадків захворювання на COVID 19.

За словами міського голови Києва, місто направляє до лаври мобільні рентгени, а також мобільні бригади для забору зразків для ПЛР-тестування.

«Києво-Печерська лавра закривається на карантин. Я звертаюсь до правоохоронців проконтролювати це рішення», підкреслив Кличко.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів