Новини
Буча
Суспільство
Київщина-суспільство

Квартири для сиріт та автотунель під залізницею у Бучі


Квартирний облік для сиріт, мультифункціональні майданчики, ремонт шкільного даху, автомобільний тунель під залізницею.

Саме ці питання були головними на засіданні позачергового виконкому Бучанської міської ради, яке провів мер Бучі Анатолій Федорук.

На виконкомі розглянули протокол засідання комісії з житлових питань щодо взяття на квартирний облік 3 дітей-сиріт (2 уже перебуває на обліку з травня).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України їм виділяється цільова субвенція для придбання квартир.

Також члени виконкому розглянули питання фінансування видатків на проведення молодіжних заходів, проекту «Громада для людини: підвищення компетентності громад для розвитку соціальних послуг».

На засіданні затвердили кошториси проектів капітального будівництва мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту на території НВК «Берізка» та капремонту покрівлі даху Бучанської школи №5.

Члени виконкому підтримали петицію щодо спорудження в місті автомобільного шляхопроводу тунельного типу під залізничними коліями.

Ця проблема дійсно нагальна для Бучі, враховуючи постійне зростання кількості транспорту, водії якого змушені долати на переїздах залізничні колії.

Автор петиції Богдан Дмух слушно наголосив, що зволікання з вирішенням цього питання призведе до бунту автомобілістів.

Адже вони сьогодні змушені іноді простоювати на переїздах від 20 хвилин до 1,5 години.

Нагадаємо, що до БМР надходила й інша петиція – стосовно підземного пішохідного переходу. Звісно, хоч і є міст над залізницею, але мало у кого є бажання ним скористатися.

Особливо це стосується матерів з колясками, маленьких дітей, інвалідів, людей літнього віку, яким важко долати численні сходи. А за негоди, обмерзання поверхонь – тим паче.

У відповіді Бучанська міська рада зазначила, що дане питання знаходиться у стадії робочого проекту. Але цей об’єкт потребує суттєвих витрат.

Після розробки проектної документації рада сприятиме включенню його до держпрограм, щоб реалізувати за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів.

Джерело: прес-служба Бучанської міської ради