Головні новини
Відбудова регіону

Кращі практики щодо енергозбереження у житлово-комунальному господарстві України

Енергоефективність стає все більш актуальною та важливою складовою сталого розвитку суспільства. Однією з основних переваг впровадження енергоефективних заходів є значний рівень зниження споживання енергії.

Кращі практики щодо енергозбереження у житлово-комунальному господарстві України - зображення
Фото ілюстративне

Це означає не лише економію коштів на опалення, кондиціонування повітря та освітлення, а й зменшення викидів шкідливих речовин, що сприяє покращенню стану навколишнього середовища та зменшенню впливу будівельного сектору на зміну клімату.

Енергоефективність поліпшує комфорт у приміщеннях, забезпечуючи кращі умови для проживання та роботи. Підвищення термічного комфорту та якості повітря є важливими аспектами, які позитивно впливають на здоров'я та емоційний стан мешканців та персоналу громадських будівель.

КМО ВГО "Громадянська мережа ОПОРА", за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна, провела дослідження на тему: “Кращі практики з ЕЕ та ВДЕ в багатоквартирних житлових будинках та громадському секторі“, – де детально розглянули ефективні підходи до термомодернізації житлових та громадських будівель та використанням відновлюваних джерел енергії.

У матеріалі наведено конкретні приклади проєктів, які вже були реалізовані, з оцінкою їх впливу на зниження витрат на енергоспоживання та покращення комфорту як мешканців будинків, так і персоналу адміністративних будівель.

Результати дослідження можуть бути корисними для голів правлінь ОСББ, керівників та енергоменеджерів громадських будівель, менеджерів проєктів в секторі підвищення енергоефективності будівель, комунальних підприємств, архітекторів, інженерів та всіх, хто цікавиться темою підвищення енергоефективності та впровадження ВДЕ у багатоквартирних житлових будинках та громадському секторі.

Матеріал надасть читачам практичні поради, успішні приклади та рекомендації щодо реалізації енергоефективних проєктів, що сприяють зниженню витрат на енергоспоживання, покращенню екологічної ситуації та підвищенню рівня комфорту життя мешканців.

Думки, висновки та рекомендації, викладені в даній публікації, належать її авторам і не обов’язково відображають погляди Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна та уряду Німеччини.

Ознайомитись з матеріалом можна ТУТ.

Нагадаємо, в Ірпені на Київщині відкрилась виставка безкоштовних ескізів для відбудови житлових будинків. Люди, чиє житло зазнало руйнувань через російську агресію, можуть обрати для себе будівельний проєкт з усіма розрахунками, розроблений архітекторами.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.