Новини
Новини Київської області
Ірпінь
Екологія

КОВА розглядає можливість будівництва майданчика тимчасового зберігання відходів в Ірпінській громаді

Для здійснення обробки будівельних відходів планують виділити 39 одиниць техніки.

КОВА розглядає можливість будівництва майданчика тимчасового зберігання відходів в Ірпінській громаді - зображення

На Київщині обговорюють можливість будівництва майданчика тимчасового зберігання відходів та їхнього сортування в Ірпінській громаді. Про це повідомили на Facebook-сторінці Департаменту екології та природних ресурсів КОДА.

"Проєктом передбачено будівництво майданчика тимчасового зберігання відходів та їхнього сортування для подальшого використання. Також зазначається, що в рамках Програми екстреного відновлення між JICA та Урядом України планується виділення 39 одиниць техніки для здійснення обробки будівельних відходів", ‒

Департамент екології та природних ресурсів КОДА

Для обговорення деталей взаємодії найближчим часом планують провести нараду з представниками JICA та органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, ще минулоріч стало відомо, що в Україні відходи війни набули масштабів часів Другої світової. Лише від знищеної російської техніки на нашій землі накопичено понад 325 000 тонн відходів.

Також раніше повідомлялося, що російські війська вчинили 34 злочини проти довкілля на Київщині. Загалом же в Україні вже задокументовано 231 екологічний злочин рф на території країни та в акваторії Чорного моря.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.