Новини
Україна
Головні новини
Здоров'я

Коронавірус в Україні відступає?

07.07.2020 Надiя Проценко 0

Щоденна статистика поширення COVID-19 Україною віднедавна не може не радувати. Можливо, робити якісь висновки ще зарано, просто поглянемо на цифри за 7 липня.

фото - unsplash.com

Так, за минулу добу в Україні зафіксовано 564 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (144) і Закарпатській (83) областях та в місті Києві (63). Це вже другий день, коли динаміка нових випадків не зашкалює, а знижується.

Так, 6 липня, вперше за останні три тижні, кількість нових випадків зараження коронавірусом в Україні знизилась до 543 за добу. 

Водночас 7 липня у 5 регіонах України не виявлено жодного нового випадку коронавірусу за добу. Про це можна дізнатись, поглянувши дані Системи моніторингу поширення епідемії коронавірусної хвороби у розрізі регіонів. Зокрема, нові випадки не підтверджено в Хмельницькій, Чернігівській, Миколаївській, Сумській та Херсонській областях.  

Усього за час пандемії в Україні лабораторно підтверджені 49 607 випадків COVID-19. Із них 1283 летальних, 22 193 пацієнта одужало. Загалом проведено 731 858 тестувань методом ПЛР.    

Як зазначив на брифінгу 7 липня міністр охорони здоров’я Максим Степанов, всі лабораторні центри України забезпечені місячним запасом систем для діагностики COVID-1. Цей запас сформовано згідно з розрахунками максимального завантаження лабораторій.

Однак пандемія коронавірусу - не привід забувати про інші небезпеки для людини. Зокрема, на пляжах Одеси виявили кишкову паличку.