Ірпінь
Відбудова регіону

В Ірпені ОСББ відновило будинок та отримало повну компенсацію у розмірі 2,7 млн грн

ОСББ "Спарта", що в Ірпені змогло повністю відновити будинок та отримало компенсацію за ремонтні роботи у розмірі 100%.

В Ірпені ОСББ відновило будинок та отримало повну компенсацію у розмірі 2,7 млн грн - зображення
Фото - фонд відновлення Ірпення

Про це повідомляє Фонд енергоефективності.

Зазначається, що в будинку, який був пошкоджено внаслідок атаки рф, замінили вікна, балконні блоки та зовнішні й внутрішні двері, фасади, дах та каналізаційну систему.

"Влітку 2022 року дізнались про Програму «ВідновиДІМ», яку вже активно розробляв Фонд енергоефективності. Ми одразу згуртувались всіма співвласниками, зібрали кошти та відновили зруйновані перекриття, щоб якомога швидше зробити всі необхідні заходи для участі у Програмі, бо ми розуміли, що повністю відновити будинок власним коштом буде просто нереально. Ми подали заявку в листопаді 2022 року і за рік встигли повністю відремонтувати всі пошкодження, які залишила за собою російська армія. Завдяки Фонду енергоефективності та Європейському союзу більшість людей змогли повернутися у власні домівки", —

зазначив керівник "Центру пробації" Олег Мельниченко.

Загалом всі роботи обійшлись в 2,7 млн грн і були профінансовані програмою Фонду.

Нагадаємо, відновлення будинку у Гостомелі: почали власними силами - завершують в рамках державної програми. Після завершення відновлювальних робіт до будинку зможуть повернутися 60 жителів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція.