Новини
Боярка
Києво-Святошинський район

Командир літака, що розбився в Ірані, Володимир Гапоненко - жив у Боярці

09.01.2020 Гапон Юлія 000

Зважаючи на складність і тривалість маршруту, на цей рейс обрали найкращих. Дружина просила його не летіти в Іран, але він сказав, що не може так вчинити.

Представники авіакомпанії МАУ подзвонили жінці о 10:00 та запропонували їй моральну допомогу, - повідомила в ефірі телеканалу NewsOne дружина загиблого командира літака Володимира Гапоненка.

Катерина Гапоненко сказала, що чекає дзвінка керівництва МАУ, щоб ті офіційно підтвердили інформацію та надали детальні пояснення катастрофи.

"Дізналася я про це з новин, які вранці прочитала, коли прокинулася. Я зрозуміла, що ця новина стосується мого чоловіка. Мені страшно, що в цих війнах гинуть люди, наші брати, чоловіки, рідні та знайомі", – розповіла жінка.

Вона додала, що її чоловік був пілотом все життя, і не уявляв його без неба. Володимир пройшов шлях від бортпровідника до командира екіпажу і мав 11 тисяч нальоту. 

Катерина Гапоненко також наголосила, що перед вильотом просила чоловіка не летіти в Іран, але він сказав, що не може так вчинити.

Сім'я живе у Боярці. У Володимира залишились дві доньки. Сімейними знімками Катерина Гапоненко поділилася на своїй Фейсбук-сторінці.

"Зважаючи на складність і тривалість маршруту, на нього обрали найкращих. Це був посилений екіпаж. На борту перебували наші найкращі працівники", - повідомив президент МАУ Євген Дихне.