Новини
Україна
Суспільство

Коло субсидіантів розширюється

17.12.2020 Косянчук Інна 0

Уряд удосконалив порядки надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.  

На засіданні Кабінету міністрів 16 грудня прийняте рішення про удосконалено порядки надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг. Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Зокрема, розширено перелік категорій тих, хто може претендувати на субсидії.

Так, претендувати на житлову субсидію отримали можливість домогосподарства, у складі яких є люди, котрі офіційно працюють за кордоном у країнах, з якими Україною не укладено договорів про соціальне забезпечення, або ті, які знаходяться за кордоном у період догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Також тепер мають право на субсидії на загальних підставах люди, які набули право власності на житло упродовж 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії. Йдеться зокрема, про тих, хто успадкував житло, та про тих, хто не має доходів, тож звільнений від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцстрахування. Досі їм субсидія могла призначатися лише за рішенням комісії.

Окрім того, між АТ «Ощадбанк» та одержувачами пільг і субсидій розширено перелік каналів інформаційної взаємодії – тут ідеться про  використання месенджерів.

Уряд унормував і порядок повернення надміру (помилково) виплачених громадянам пільг та житлових субсидій, які вони отримали  у грошовій безготівковій формі.

Як повідомляв «Погляд», аграріям знизили ПДВ.

Також «Погляд» інформував, що тарифи на розподіл природнього газу знову зросли.

Щоб бути першим у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу, переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція».

Підписуйтесь у фейсбуці на Погляд Київщина.