#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Здоров'я
Київ

Кличко запропонував священникам провести Великодні служби онлайн

03.04.2020 Косянчук Інна 0

Щодо цього  міський голова Києва звернувся до священнослужителів усіх конфесій Києва

Наближається світле Великоднє свято, і я розумію, що ми звикли в цей час збиратися для святкування великим колом, іти в церкву. Але цього року Великдень відбудеться під час карантину, і прошу всіх дотримуватися обмежувальних правил. Про це сказав міський голова Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-брифінгу щодо ситуації у столиці в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID 19).

Кличко зазначив, що це нелегко, і всі втомилися, але ми повинні через це пройти і зупинити поширення коронавірусу.  Міський голова Києва попросив киян зустріти це свято вдома, і повідомив, що він провів зустрічі з священнослужителями усіх конфесій Києва, під час яких попросив священників провести великодні служби онлайн, аби не наражати вірян на небезпеку.