#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Вибори

Кличко закликав кандидатів у Президенти пройти тест на допінг: хто погодився

10.04.2019 Катерина Бенке 0

Фото: Укрінформ

Володимир Кличко закликав кандидатів у Президенти здати аналізи експертам Добровільної антидопінгової асоціації (VADA).

Новину повідомляють в ІА "Укрінформ".

Петро Порошенко погодився на пропозицію та здав свій біологічний матеріал 10 квітня на НСК "Олімпійський". Перевіряти матеріал чинного Президента будуть у американській лабораторії, а результати будуть готові за три дні.

Володимир Зеленський від такого аналізу відмовився. За інформацією BBC News Україна у штабі кандидата сказали, що аналізи він вже здав і зараз найголовніше - підготовка до дебатів.

Нагадаємо, Володимир Зеленський зняв відеозвернення, де запросив Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" після попередніх медогляду та здачі аналізів на наркотичні речовини. Чинний Президент здав аналізи у медпункті на стадіоні, тоді як Володимир Зеленський - у приватній лабораторії "Євролаб".

У обох кандидатів психотропних речовин не виявили. Володимир Зеленський оприлюднив свої результати у соцмережі, де його підписники помітили в документі помилку у даті, після чого клініка "Євролаб" визнала свою помилку та виправила цифру.

Нагадаємо, керівництво НСК "Олімпійський" отримало запити від обох кандидатів на проведення дебатів: від Петра Порошенка - на 14 квітня, а від Володимира Зеленського - на 19 квітня.