#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Вибори
Політика

Кличко відреагував на заяву щодо своєї підтримки

16.09.2020 Наталія Головаш 0

Мер Києва запевнив, що вдячний за це, адже підтримувати або ж не підтримувати когось - це право кожної партії або політика. Але наголосив: партія УДАР іде на вибори самостійно.

Скрін відеозапису звернення Віталія Кличка

Зауважимо, як повідомляв «Погляд», сьогодні, 16 вересня, про свої наміри щодо виборів у столиці заявила «Європейська Солідарність». Список «ЄС» на виборах до Київради очолила Марина Порошенко – дружина п’ятого президента України Петра Порошенка. Вона ж оголосила прізвища інших дев'ятьох кандидатів у депутати Київради від цієї політичної сили.

Крім того, «Європейська Солідарність» заявила, що підтримуватиме на виборах на пост міського голови Києва чинного міського голову Віталія Кличка. Адже, як зауважив голова Київської міської організації партії «ЄС» Володимир Прокопів, саме Кличко реалізує реформу децентралізації, ініційовану командою Порошенка.

Почувши цю новину, Віталій Кличко на своїй facebook-сторінці опублікував відеозвернення, в якому, зокрема, запевнив, що партія УДАР іде на вибори самостійно і будь-яке об'єднання можливе лише навколо інтересів киян.

«Чимало партій сьогодні хочуть, щоб Кличко був їхнім мером. Я ж знову чітко скажу всім: я є і буду мером тільки киян! І завжди був відповідальним тільки перед киянами. Бо саме вони довірили мені втілювати зміни в Києві, обравши мером столиці. Я вдячний за підтримку кожному мешканцю нашого міста», - підкреслив київський голова.

https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/3288830527863123/

«Погляд» інформував, що вчора, 15 вересня, стартувала кампанія з висування кандидатів на місцеві вибори. Також «Погляд» розповідав про розміри грошових застав на місцевих виборах для Київщини.