#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Здоров'я
Київ

Кличко прокоментував свої слова щодо заборони руху приватних авто у столиці

06.04.2020 Косянчук Інна 0

Учені не знають, коли буде пік захворювання на COVID-19 і коли закінчиться пандемія. Головне завдання – щоб не сталося інфекційного вибуху, щоб не відбулося колапсу медицини і великої кількості жертв  Київський міський голова

Київська міська влада робить усе щоб не допустити стрімкого поширення захворюваності на коронавірус, як це сталося в Італії, Іспанії, США, коли система медицини не може впоратися з великою кількістю хворих. Тому якщо вам кажуть не виходити з дому, обмежити контакти, то треба це зробити. Так, це складно, дискомфортно, але ми повинні виграти час. Про це сьогодні, 6 квітня, повідомив Київський міський голова Віталій Кличко під час онлайн прес-брифінг щодо ситуації в Києві в умовах запроваджених протиепідемічних заходів та обмежень, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19).

«Я, закликаючи вас до обережності, почуваю себе вихователем дитсадка. Ми ж усі дорослі люди, і маємо розуміти, якими можуть бути наслідки», зазначив Кличко, і розповів, що учора спілкувався телефоном з професором Лотаром Вільяром, відомим вірусологом, керівником інституту Коха, який сказав, що світ вперше зіткнувся з таким видом вірусом, від нього ще немає імунітету. Коли закінчиться пандемія і коли з’явиться вакцина, ще прогнозувати не можна. Головне завдання – щоб не сталося інфекційного вибуху, щоб не відбулося колапсу медицини і великої кількості жертв. І наголосив, що потрібно максимально уповільнити поширення вірусу. Коли буде пік захворювання – учені теж сказати не можуть. У Німеччині сьогодні роблять усе, щоб розтягнути поширення вірусу. Медикаментів і чітких рецептів лікування немає, можна тільки знімати симптоми.

Також він звернув увагу на те, що в Україні сьогодні теж вступили в дію нові обмеження, які запровадив Уряд, вони стосуються столиці теж.» Я знаю, що багато дискусій з цього приводу, багато обурення. Мені теж не подобаються деякі моменти, я звик вранці тренуватись, їздити велосипедом, але уряд ухвалив такі правила, і їх доведеться виконувати всім. Ми повинні зробити все, що ситуація не рвонула, щоб не було стрімкого зростання кількості хворих. Краще витримати кілька тижнів і залишитись живим і здоровим, а потім буде і послаблення і зняття обмежень».

Кличко повідомив також про свій намір звернутися до Уряду щодо дозволу працювати ломбардам і кредитним спілкам.

Київський міський голова прокоментував також свої слова про те,  що у Києві можуть заборонити навіть рух приватних авто. Щодо обурення моїми словами з приводу обмеження приватного транспорту у місті. Якщо далі буде недотримання правил, держава може запровадити найсуворіші обмеження. Зрозуміло, що вони будуть також і в столиці, коли їздитимуть тільки ті, хто забезпечує життєдіяльність нашого міста. Саме тому я щоразу звертаюсь до всіх – не доводити ситуацію до цього. Все залежить від вас».

Фото з відкритих інтернет-ресурсів.