Новини
Новини Київської області
Київщина-суспільство
Київ

«Карта киянина»: як оформити мешканцям області?


Враховуючи, що столиця готується до значного підвищення тарифів на проїзд, «Карта киянина» допоможе економити 8 грн на поїздці.

Мешканці області також можуть оформити «Карту киянина», але за умови, що офіційно працевлаштовані у столиці. Коли ціни на комунальний громадський транспорт у Києві зростуть, картка дасть можливість замість 20 грн сплачувати за проїзд 12 грн.

Як оформити Картку киянина мешканцям області?

Оформити «Картку киянина» можна у будь-якому відділенні Ощадбанку (краще попередньо записати на прийом), заповнивши відповідну анкету-заяву. При собі необхідно мати документи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код платника податків;
  • довідка про реєстрацію (якщо паспорт нового зразка);
  • довідка з роботи.

Також «Картку киянина» мають право отримати вимушені переселенці із зони АТО. У такому випадку для оформлення необхідна буде довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України.

Нагадаємо, на відмінно від комунального громадського транспорту, ціни в київських маршрутках поки не планують піднімати.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.