Новини
Україна
Технології
Україна-суспільство

Кабмін підтримав експериментальний проєкт з впровадження е-квитка

29.07.2020 Косянчук Інна 0

Згідно з урядовим рішенням, впровадження послуги з оформлення єдиного е-квитка відбуватиметься на Транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua.

Фото з ресурсу kyivcity.gov.ua

На своєму засіданні 29 липня Кабмін ухвалив постанову, яка передбачає реалізацію експериментального проєкту щодо впровадження послуги з оформлення єдиного е-квитка на Транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua.

Про це повідомив Урядовий портал. У повідомленні зауважується, що це сприятиме наданню зручних та сучасних цифрових послуг для населення у різних видах транспорту на одному ресурсі при плануванні подорожі.

“Сучасний транспорт має бути максимально простим, комфортним та зручним для кожного. Можливість придбання е-квитків у різних галузях транспорту робить сервіс для пасажира простішим у використанні, а саму послугу - швидшою в оформленні. Наша амбітна мета – об’єднати всі види транспорту одним електронним квитком. Експериментальний проєкт з впровадження е-квитка починаємо у столиці із єдиного е-квитка на залізницю та метро. Вдячний колегам-урядовцям за підтримку цієї ініціативи”, - зауважив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

У повідомленні зазначено, що впроваджуватиме експеримент ДП “Галузевий центр цифровізації та кібербезпеки” у співпраці з АТ “Укрзалізниця” та авіакомпанією SkyUp. Згідно із схваленою Кабміном постановою, запропоновано затвердити Порядок реалізації проекту та встановити термін його реалізації до 30 червня цього року.

Як повідомляв "Погляд", Кабмін призначив нових заступників міністрів.