#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київ

Із головної ялинки столиці зняли скандальний капелюх

13.12.2020 Оксана Кириленко 0

Прикраса у вигляді капелюха на верхівці ялинки, яку встановили на Софіївській площі, викликала негативну реакцію у киян.

Фото: Folk Ukraine

Люди порівнювали її із відьомським капелюхом.

Сьогодні, 13 грудня капелюх зняли. Фотодоказ опублікував український релігієзнавець, філософ і журналіст Олександр Саган на своїй сторінці в Facebook.

Також про те, що капелюх буде замінено на зірку повідомив проєкт Folk Ukraine, який організовує свято у столиці.

«Друзі, не хвилюйтеся, в переддень Святого Миколая зірка змінить чарівний капелюх на головній ялинці! »

Організатор святкового містечка на Софіївській площі Ігор Добруцький у коментарі Радіо Свобода пояснив, що капелюх на головній ялинці країни має казкове підгрунтя, а хвиля критики на його адресу пов’язана зі стресом, у якому українці перебувають через пандемію та кризу.

«Це вперше ми зробили для дітей щось. Завжди дорослі люди змагались своїми смаками, як зробити цікаву головну ялинку — і робили її в електроніці. Всі забули класику, традиції: на ялинці завжди були лісові герої, шишки, жолуді, грибочки. Зараз у цей тяжкий час якраз потрібна казка. Тому що з цим COVID-19 всі дуже перестрашені, а хочеться чогось щасливого і веселого», — зазначив Добруцький.

Також керівник проєкту Folk Ukraine відмітив, що під ялинкою розмістять інтерактивний пеньок, який матиме власний годинник і маленькі кафе.

Довідка.

У цьому році головна новорічна ялинка Києва заввишки в 31 метр. Її прикрашають більше ніж 1500 іграшок та понад 10 кілометрами гірлянди. Вона оформлена в тематиці казкового лісу.

Нещодавно «Погляд» розповів у скільки обійдеться столична новорічна ялинка цього року.

Також «Погляд» писав, що у Києві продаж живих ялинок стартує вже наступного тижня.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал  «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини - обов'язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.