Новини
Головні новини
Коцюбинське

Ірина Федорів нардепу Клочку: Люди вмирають, поки ви багатієте


Громадська активістка звинуватила нардепа Клочка в зриві приєднання Коцюбинського до Києва. Очільниця Руху ЧЕСНО Ірина Федорів вважає, що фігурант свіжих корупційних скандалів нардеп Андрій Клочко лобіював зняття з розгляду проєкту постанови Верховної Ради України щодо приєднання селища Коцюбинського до Києва.

Нагадаємо, що улітку 2020 року Андрій Клочко очолив відповідну робочу групу, яка була створена для вивчення питання щодо приєднання Коцюбинського до Києва. Але за цей час робочу групу він так і не зібрав.

Активістка стверджує, що саме внаслідок таких дій нардепа Клочка мешканців селища на швидкій відправляють не в столичні лікарні, які поряд, а за 50 км у селище Макарів Київської області, а хворих на COVID-19 в розпал пандемії відправляли аж до Білої Церкви — тобто більш ніж за сотню кілометрів.

Ірина Федорів вважає, що нардеп Клочко пролобіював таке рішення не “просто так” і “пристойні ЗМІ, які знають що таке журналістські стандарти” вивели його на чисту воду, маючи на увазі свіже розслідування BIHUS.Info про дорогу нерухомість і автівки на загальну суму близько 20 млн грн, які начебто пидбала 70-річна мати нардепа та сестра.

Активістка подякувала журналістам-розвідувачам і звернулася до скандального нардепа: “Ви з дерибанниками сторгувалися не просто за кусок землі з лісом. Кілька моїх знайомих після таких поїздок просто вже спочивають, поки ви багатієте”.

Також Федорів звернулася до членів парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування, який очолює скандальний Клочко:

“Я щиро сподіваюся, що в комітеті більшість депутатів вміють читати карти і бачать логістику. З Коцюбинського, який є анклавом Києва, єдина дорога - на Київ. Їхати швидкій в Макарів - це трешак. Чекати пожежку з Бучі (через Ірпінь, Київ в Коцюбинське) - це божевілля. Забирати взимку техніку з області, щоб розчистити 300 метрів дороги, яка веде з Коцюбинського через територію Києва і перебуває на балансі області - це найбезглуздіші логістичні рішення в системі держави, які ніколи б не були прийняті у бізнес-процесах через їхню неефективність”.

Вона наголосила, що створена торік самостійна Коцюбинська ОТГ неспроможна й потребує приєднання до Києва. Федорів висловила сподівання, що буде прийняте “тверезе рішення”, що основною цінністю буде не обласний феодалізм, а цінність людського життя й безпека.

“Адмінреформа для людей, а не люди для адмінреформи і збагачення таких як Клочко”, - підсумувала вона й висловила сподівання, що фракція “Слуг народу” виконає вимогу, яку небайдужі громадяни озвучували ще рік тому на Площі Конституції під Верховною Радою: "Клочка в клочки!".

В публічних заявах “Слуга народу” Клочко відхрещується від майна матері

https://www.poglyad.tv/sluga-narodu-klochko-vidhreshhuyetsya-vid-majna-materi/

Нагадаємо, що Андрій Клочко допомагав дерибанити Біличанський ліс партії “Нові обличчя”

https://www.poglyad.tv/andrij-klochko-dopomagav-derybanyty-bilychanskyj-lis-partiyi-novi-oblychchya/

Ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.