Ірпінь

Ірпінський спортсмен здобув перемогу на Чемпіонаті України з гирьового спорту

Спортсмен Володимир Кульківський здобув перше місце на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед дорослих.

Ірпінський спортсмен здобув перемогу на Чемпіонаті України з гирьового спорту - зображення
Фото - Фрпінська міська рада

Про це повідомляє Ірпінська міська рада.

Зазначається, що переможні для Володимира Кульківського змагання відбулися з 6 по 10 березня. Приймав турнір спортивний комплекс Національного університету біоресурсів і природокористування України.

“Володимир Кульківський здобув 1 місце серед чоловіків у ваговій категорії 95 кг у вправі ривок гирі 32 кг з довільною зміною рук без постановки гирі на поміст, виконавши за 12 хвилин 249 повторень”, –

йдеться у повідомленні.

Також Володимир Кульківський здобув ліцензію на Чемпіонат Європи з гирьового спорту у Парижі, що відбудеться цього року з 18 по 21 квітня.

Ірпінський спортсмен представлятиме Україну у складі національної збірної.

Нагадаємо, Бучі змагалися штангісти з усієї України. Бучу представили 30 юних вихованців клубу Studenetskiy Sport Hub. Попри жорстку конкуренцію, у залі панувала чудова атмосфера.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.