Новини
Новини Київської області
Ірпінь

Ірпінські спортивні орієнтувальники здобули срібні та бронзову нагороди на міжнародних змаганнях у Болгарії

Юні ірпінські спортивні орієнтувальники Анастасія Маглич, Іван Драч і Тетяна Петруняк стали призерами міжнародних змагань “EYOC TOUR 2018”, що пройшли у м. Велике Тирново (Болгарія). Молодші учні відділення спортивного орієнтування Ірпінської ДЮСШ узяли участь у міжнародних змаганнях “EYOC TOUR 2018”, які проводилися у болгарському місті Велике Тирново. На цей турнір зібралися спортсмени із 14-ти країн. За програмою передбачалася участь у трьох стартах (спринтерська та довга дистанції, масстарт). Переможців визначали за сумою результатів на усіх етапах. До речі, спринтерська дистанція проходила у фортеці “Царевец”, яка є перлиною Великого Тирново. А довга і масстарт — у гірській місцевості. Отже, вітаємо наших спортсменів з чудовим виступом: Анастасія Маглич та Іван Драч здобули срібні нагороди, а Тетяна Петруняк — бронзову.