Новини
Новини Київської області
Ірпінь

Ірпінські орієнтувальники — переможці та призери змагань “Granit Cup 2018”

Ірпінські орієнтувальники — переможці та призери змагань “Granit Cup 2018” 9-10 червня у Коростишеві (Житомирщина) пройшов відкритий чемпіонат Житомирської області зі спортивного орієнтування “Granit Cup 2018”. Наші юні земляки стали переможцями та призерами цих захопливих змагань. На спортивне свято зібралося більше 300 спортсменів з 11 регіонів нашої країни. Команду Ірпінської ДЮСШ представляли одразу 29 спортсменів. Нагородження проводилося за сумою результатів двох днів змагань. Двоє ірпінських спортсменів Тимофій Теремецький (Ч-16) та Анна Жилик (Ж-12) стали володарями золотих нагород. “Срібло” вибороли Тетяна Петруняк (Ж-12), Марія Тимощук (Ж-21Е), та Ілля Машков (Ч-18), а “бронзу” — Ірина Матвеєва (Ж-14) і Владислава Сєрікова (Ж-16). Вітаємо наших земляків, які вдало розпочали літо! Попереду на них чекають основні старти року — чемпіонати світу та Європи.