Ірина Федорів: Що робив голова правоохоронного комітету в Маямі з фігурантом антикоррозслідувань Карплюком?
Іонушас написав, що правоохоронці домоглися того, щоб ми отримали зброю. Карплюк на фото у пості нардепа — це хто? Головний правоохоронець країни?
В якому статусі громадянин України Карплюк, якому вручили кілька підозр, який тікав від правоохоронців за кордон, перебуває разом з офіційною делегацією на зустрічі на правоохоронну (!!!) тему в США? Як цей чоловік призовного віку виїхав із країни, де йде війна, і в якому статусі? Всі так можуть?
Це робилося задля того, щоб роздерибанити й забудувати Ірпінь, а активістів, які цьому перешкоджали, били і палили їхні машини. МВС роками покриває ці справи і їх замовників.
Депутатка Ірпінської ради з команди Карплюка Наталія Лобода возила тортик російським ЗМІ в москву, і ми кілька місяців проводили інформаційну кампанію, щоб змусити Карплюка — голову партії і на той час мера Ірпеня — прийняти рішення про її відкликання. Карплюк і його команда таке ганебне явище покривали. Від медіарозголосу до складання мандата пройшло пів року!
А це говорить не лише про ставлення до корупції, а й про державницькі цінності.
Більше того, коли команді Карплюка було потрібно інформаційно переключити увагу від його провалів на іншу тему, вони ставили на сесії Ірпеня гімн рф.
Ви вдумайтеся! Де ще в Україні під час сесії лунав гімн рф? І де було розслідування спецслужб, коли ми про це писали?
Карплюк, як дерибанник Біличанського лісу, недоброчесний політик і фігурант антикоррозслідувань, має бути настільки токсичним, що фотографуватися з ним має бути абсолютно неприйнятно для будь-якого українського політика, який себе поважає. Натомість пост голови комітету показує, що Карплюка виводять на міжнародну арену, та ще й у контексті правоохоронних органів.
Цього разу він був уже хитрішим — йшов першим номером, аби тягнути список, і відмовився йти у раду.
Вже знає, що чиновника можуть добре потягати за підписи документів. Тож замість себе залишив в Ірпені слухняних маріонеток.
Всі ці депутати Ірпінської ради, які голосували за дерибан стратегічних ресурсів громади, мають бути відкликані.
Їхні імена є в поіменці, і партії ще на початку 2021 року отримали відповідні листи, які дружно проігнорували.
Карплюк мав серйозну проблему — територія Ірпеня була вже забудована, і не було де розвивати свій будівельний бізнес. Дерибанили ліси і заплаву річки Ірпінь. Це стратегічні об’єкти для оборони регіону і столиці.
Тепер, в умовах повномасштабної війни і знищення Ірпеня, він точно бачить зони освоєння іноземних ресурсів і будує нове політичне майбутнє для своєї команди.
Мета — доступ до ресурсів. І тому, хто не перший рік прогулює тюрму, правоохоронний комітет додає суб’єктності в очах суспільства. У суспільстві є дуже серйозний запит на справедливість. А це означає, що правопорушників треба притягувати до відповідальності — і не лише державних зрадників, а й корупціонерів. Усіх, хто порушив закон.
Якщо дерибанники претендуватимуть на те, щоб освоювати міжнародну допомогу, то Захід рано чи пізно задасть собі питання, чи варто її надавати.
Тим більше один із депутатів команди Карплюка втік і ошукав інвесторів Ірпеня.
Суспільство бачить, що ані Карплюк, ані Клочко, ні інші фігуранти антикорупційних розслідувань не несуть відповідальності перед законом. Тобто по суті правоохоронна і судова системи стагнують.
Ми навіть коригувальників вогню не можемо притягнути до відповідальності, а Царьова засудили заочно в 2022 році. Це через вісім років після Революції Гідності (!).
Він навіть встиг занести документи в ЦВК і стати кандидатом у президенти. Це в голові не вкладається.
Як справжній колишній "регіонал", Карплюк прекрасно знає, як домовлятися й виживати за будь-якої влади.
Тому прекрасно використовує у своїх цілях і голову правоохоронного комітету Іонушаса, і голову комітету з питань державної влади Клочка.
Тим, хто має творити державні політики, треба пам’ятати, що на фронті платиться колосальна ціна за те, щоб захистити територіальну цілісність і суверенітет країни.
Відповідно, народні депутати й комітети мають не їздити з фігурантами антикоррозслідувань по закордонах чи домовлятися, як Клочко, про щось кулуарно.
А напрацювати такі інструменти, щоб небо для корупціонерів і держзрадників було в клітинку.
Першоджерело за посиланням.
На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".
Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.
Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!
Раніше у своєму блозі Ірина Федорів розповідала, про реакцію російських пропагандистів на вуличну виставку "Інфоспротив".
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.