Новини
Київщина
Васильків
Довкілля
Земля

Інтерактивна мапа в дії: як на Київщині ефективно борються із несанкціанованими сміттєзвалищами

14.08.2019 Бобрик Юлія 0

Завдяки сервісу інтерактивна мапа Мінприроди у Васильківському районі оперативно ліквідували стихійне сміттєзвалище.

Як повідомляють в департаменті екології та природних ресурсів КОДА, на сервіс інтерактивна мапа Мінприроди надійшло звернення від журналіста районної газети «Право та захист Васильківщини», в якому повідомлялося, що в селищі Калинівка Васильківського району поблизу школи знаходиться несанкціановане сміттєзвалище. Зазначається, що неподалік від цього місця розташований будівельний майданчик ЖК «Калина Таун» звідти у більшості і вивозять це сміття.

Під час комісійного обстеження з’ясувалося, що стихійне сміттєзвалище знаходиться на земельній ділянці, яка перебуває в комунальній власності, було прийнято рішення привести земельну ділянку до належного санітарного стану. В результаті станом на 13 серпня стихійне сміттєзвалище було ліквідовано.

Нагадаємо, нещодавно в Мінекології оприлюднили світлини найзасміченіших місць на Київщині у форматі ДО та ПІСЛЯ прибирання. Міністерство екології та природних ресурсів України закликає допомогти віднайти їх місцевим органам влади аби вони могли вчасно ліквідувати несанкціоновані місця накопичення сміття.

Також нещодавно на Київщині запрацювала інтерактивна мапа водойм.