Новини
Вишгород
Культура

Інститут книги придбав літературу для Вишгородської бібліотеки


Фонди книгозбірні за державною програмою поповнились на 317 одиниць.

До списку з 606 бібліотек всієї України, які отримають поповнення своїх фондів за Державною програмою, увійшла й Вишгородська центральна районна бібліотека. І от –  отримала 317 новеньких книг, закуплених Українським інститутом книги.  

«Неабияке задоволення приносять нові видання. Це радість для всіх - як для бібліотекарів, так і для мешканців міста! Адже кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство. Це яскраві видання на будь-який смак українських та зарубіжних авторів», - зауважили у Вишгородській центральній районній бібліотеці.

Бібліотекарі повідомили, що вони вже почали обробку отриманої літератури. Скоро нові книги з’являться на полицях бібліотеки. Тож читачі зможуть обрати книгу за своїми читацькими вподобаннями. А ще – бібліотекарі досить часто роблять тематичні викладки книжок, які привертають увагу читачів до певної події, дати чи літературного напрямку.  

«Погляд» повідомляв, що електронна версія нової редакції «Українського правопису» доступна онлайн.

Також «Погляд»  інформував, що фільм «Мої думки тихі» отримав престижну нагороду.

 Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.

Фото з facebook-сторінки Вишгородської центральної районної бібліотеки