Блоги

Євгенія Мазуренко: Звіт дослідження: благодійність у часи війни

Колеги, декілька днів, як мала вже з вами поділитись новим дослідження «Благодійність у часи війни» від Zagoriy Foundation. Та мій to do ліст немає кінця, тому я лише сьогодні згадала про дослідження.

Євгенія Мазуренко: Звіт дослідження: благодійність у часи війни - зображення

Коротко 10 цікавих фактів з дослідження

1. Майже всі організації почали займатися збором та розподіленням гуманітарної допомоги, більш досвідчені стали гуманітарними хабами.

2. Новостворені організації одразу змогли залучити велику кількість волонтерів, однак потім кількість волонтерів зменшилася через вигорання та потребу мати оплачувану роботу.

3. Найактивніші волонтери – ВПО.

4. Найпопулярніші тематики новостворених організацій – допомога ВПО та армії, збір та розподіл гуманітарної допомоги, відбудова країни.

5. Навички з управління проектами та командами, розподілу обов’язків та комунікації з донорами та бенефіціарами зараз мають ключову роль в розвитку організацій.

Великий відсоток нових ініціатив не зможе стабілізуватися і перетворитися на інституціалізовані організації через брак досвіду, стабільних джерел ресурсів та специфічних професійних знань.

Євгенія Мазуренко: Звіт дослідження: благодійність у часи війни - зображення

6. Зʼявляється велика кількість нових донорських організацій в Україні та суттєве збільшується проектний портфель організацій.

7. Організації, що раніше не подавалися на гранти, скористалися цією можливістю зараз.

8. Варто готуватися до того, що надходження пожертв від індивідуальних благодійників суттєво зменшиться найближчим часом і диверсифікувати джерела своїх ресурсів.

9. Новостворені організації збирали кошти преважно на картки серед місцевих громад та інтернет-аудиторії.

Організації, які працюють давно, проти зборів на картку, тому що це шкодить прозорості сектору.

10. Інституційній підтримці пророкують стати новим трендом сфери.

Лінк на повну версію дослідження.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.