Новини
Світ-суспільство
За кордоном

ЄС перегляне візову політику щодо рф, через масову втечу росіян від мобілізації (ВІДЕО)

26.09.2022
Готові відкрити кордони для росіян Чехія, Іспанія і Німеччина.

Європейська комісія перегляне візову політику щодо росіян, у зв’язку з тим, що вони масово покидають росію після оголошення мобілізації.

Посли ЄС зустрілися 26 вересня, щоб обговорити скоординований підхід до росіян які тікають від мобілізації.

Вони погодилися доручити Комісії оновити керівні принципи щодо візової політики стосовно росії, враховуючи "національну безпеку" держав-членів ЄС.

Раніше цього місяця Рада Євросоюзу затвердила повне припинення угоди про спрощений візовий режим з рф.

Готові відкрити кордони для росіян Чехія, Іспанія і Німеччина, а ось Польща, Литва, Латвія і Естонія наполягають на тому, що росіяни мають залишатися в своїй країні.

Нагадаємо, 21 вересня путін оголосив часткову мобілізацію, в ході якої мають призвати 300 000 осіб. Російська влада обіцяє, що призиватимуть лише людей з військовим досвідом і тих, у кого є військові спеціальності. Їм також обіцяють додаткову підготовку. Також путін пригрозив ядерною зброєю в разі "загрози росії" та сказав, що підтримує "приєднання" псевдореспублік до росії.

Натомість світ однозначно відреагував на заяву путіна про мобілізацію та погрозу ядерною зброєю.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.