Новини
Світ-суспільство
За кордоном

ЄС готує восьмий пакет санкцій проти Росії

22.09.2022
Також європейці планують збільшити постачання зброї в Україну.

ЄС готує восьмий пакет санкцій проти Росії - зображення

ЄС готує восьмий пакет санкцій проти посії. Як стало відомо Reuters, Єврокомісія вже готує нові заходи проти агресора та обговорить пропозиції із послами ЄС уже в п'ятницю. Відомо, що новий пакет санкцій буде спрямований на "значніші сектори російської економіки".

Зокрема, головний дипломат ЄС Жозеп Боррель підтвердив інформацію та розповів, що новий пакет включатиме.

"Він буде націлений на більш релевантні сектори російської економіки та продовжить націлюватися на осіб, відповідальних за агресивну війну в Україні", –

верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель

Також відомо, що до нового пакету санкцій можуть увійти встановлення граничної ціни на російську нафту, посилення контролю над експортом високотехнологічної продукції до росії. Серед інших обмежень, можуть бути введені додаткові списки фізичних осіб, заборона на імпорт російських алмазів та інших предметів розкоші.

Крім того в Європі домовилися про збільшення поставок зброї в Україну. Проте якою саме буде військова підтримка поки невідомо.

Нагадаємо, 22 вересня путін оголосив часткову мобілізацію, в ході якої мають призвати 300 000 осіб. Російська влада обіцяє, що призиватимуть лише людей з військовим досвідом і тих, у кого є військові спеціальності. Їм також обіцяють додаткову підготовку.

Натомість світ однозначно відреагував на заяву путіна про мобілізацію та погрозу ядерною зброєю.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.