Новини
Суспільство
Економіка

Гривня продовжує падати в ціні: курс долара та євро на 26 січня

Українська національна валюта здешевшала щодо долару на 29 копійок, а щодо євро – на 24 копійки.

Гривня продовжує падати в ціні: курс долара та євро на 26 січня - зображення

За даними Національного банку України в середу, 26 січня, офіційний курс гривні щодо долару становить 28,67 грн/$, натомість євро коштує 32,3 грн.

Варто зазначити, що за день до цього, 25 січня, валютний курс становив 28,38 грн/$, а 32,06 грн/євро. Таким чином, українська національна валюта здешевшала щодо долару на 29 копійок, а щодо євро – на 24 копійки.

До слова, за даними фінансового порталу Мінфін, ситуація на готівкому ринку виглядає дещо інакше. Так, долари в середньому купують по 28,65 грн, а продають по 28,8 грн. Натомість пропозиції купівлі євро в середньому становлять 32,2 грн, а продаж 32,5 грн.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що 1000 грн від держави за повний курс вакцинації можна буде витратити на оплату комунальних послуг. Проте зробити це зможуть не всі українці. А з 24 січня українці старше 60 років можуть придбати ліки за кошти "єПідтримки". 1000 грн від держави можна буде витратити в офлайн- та онлайн-аптеках. Також обіцяють, що найближчим часом розробляють механізм розширення програми, аби дозволити використання цих коштів на ліки для осіб з інвалідністю першої групи, незалежно від їхнього віку.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.