Новини
Новини Київської області
Спорт

Гордість Київщини: українські спортсмени здобули призові місця на змаганнях у Римі

В Римі фінішував чемпіонат Європи з плавання серед юніорів, який відбувався в Італії з 6 по 11 липня.

Про це повідомляє КОДА.

Два плавці з Київської області вибороли аж п’ять медалей всіх ґатунків. Призерами стали вишгородець Ростислав Крижанівський, що здобув срібну нагороду та броварівець Володимир Лісовець, який отримав чотири медалі континентальної першості – золото й три бронзи.

Першим здобутком Володимира Лісовця став титул чемпіона Європи на дистанції 100 м брас, яку він проплив з новим юніорським рекордом України - 1:00.26.

З третім результатом спортсмен кваліфікувався до фіналу на дистанції 50 м брасом, отримавши ще одну бронзову допомогу.

На другій позиції на цій же дистанції 50 м брас фінішував Ростислав Крижанівський.

А вже в олімпійській дисципліні, змішаному естафетному плаванні 4х100м комплексом Володимир Лісовець став бронзовим призером з новим юніорським рекордом України - 3:54.03.

ІА “Погляд” вже повідомляв, хто представлятиме Україну на Олімпійських іграх від Київської області.

Ми розповідали також, що на Київщині відбувся Всеукраїнській збір юних лідерів Дитячого екологічного парламенту.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.