Новини
Бровари
Спорт

Гордість Київщини: броварчанин привіз «золото» з Чемпіонату Європи

5-18 липня у Естонському Таллінні відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів.

Про це повідомляє Броварська міська рада.

За підсумками чемпіонату Україна з трьома нагородами (по одній золотій, срібній і бронзовій) посіла 14-те місце в медальній таблиці.

«Золото» до України привіз броварський метальник спису Артур Фельфнер з найкращим результатом у четвертій фінальній спробі – 78.41.

До легкоатлетичної дружини України ввійшли 40 атлетів(-ок) і 15 офіційних осіб.

Сере представників з Броварського району – Еріка Лукач і Артур Фельфнер (метання спису, тренери Віктор, Валентина і В’ячеслав Римко), Валерія Мухоброд (семиборство, тренер Майя Шух) та тренер В’ячеслав Римко.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що поліцейська з Київщини стала чемпіонкою з гирьового спорту.

Ми розповідали також, що українські спортсмени здобули призові місця на змаганнях у Римі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.