Новини
Новини Київської області
Бориспіль

Головним архітектором Бориспільщини стала молода переяславка


32-річна Анна Степаненко раніше працювала на посаді головного архітектора Переяслава.

Фото: Anna Stepanenko

А після утворення Переяславської громади й реорганізації міськради на початку цього року у її структурі з’явилося управління містобудування, архітектури та використання земель. Його очолив Петро Пурденко, переяйнявши і обов’язки головного архітектора.

Про це повідомляє Переяслав Сіті.

Анна Степаненко розповіла, що у рамках своїх нових повноважень співпрацюватиме з Переяславською громадою та сподівається, що залишиться в складі архітектурно-містобудівної ради міста і буде надалі дотична до його життя.

«На роботу в Бориспільський район я переходжу з 2 лютого. Що там з’явилася вакансія, дізналася випадково. Подала документи, пройшла співбесіду з заступником голови Бориспільської РДА та керівником апарату, спецперевірку »,- розповідає Анна.

Жінка зазначає, що робота в Борисполі буде для неї новим досвідом.

«Територія завдань виходить за межі міста, тобто поле діяльності ширше, складніше і тим цікавіше. Це новий шанс для мого професійного розвитку, і я не хочу його втратити ».

Довідка.

Анна Степаненко народилася в Переяславі.

Закінчила архітектурний факультет Київського національного університету будівництва та архітектури (спеціальність «Архітектура будівель і споруд»), а також економічний факультет Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету ім. Г.Сковороди. Здобула додаткову освіту в київському спеціалізованому науковому центрі «Перспектива ХХІ століття» (курс «Проектування в ArchiCAD») та у школі англійської мови LEE School.

З 2012 року як фрілансер розробляла проекти інтер’єрів. Є автором кількох проектів збудованих індивідуальних житлових будинків.

Посаду головного архітектора Переяслава займала із 23 листопада 2014 року, доти була у кадровому резерві міськради.

 «Погляд» пиcав, що на Переяславщині відстрілюють вовків.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що Переяславську РДА ліквідували.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.