#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство

Головне не втратити людяність: 7 правил, як під час карантину «не ізолювати» людей

20.03.2020 Бобрик Юлія 0

Карантин – це час навчитися чомусь новому, знайти хобі, прочитати книжки, які давно приготував, подивитися фільми, список яких щороку збільшувався, а часу все не було. Та, головне, це час, який можна приділити родини. Але, на жаль, на всі її мають. Тож карантин – це не привід втрачати контакт з людьми, яким він необхідний.

Two male hands; one reaching down to assist another hand reaching up with sunburst in the background

Експертка з нейроменеджменту, емоційної компетентності та ефективних комунікацій Наталя Кадя розповіла на своїй сторінці в соцмережі, чому короновірус не має позбавляти нас людяності.

«Ми за цей короткий і такий динамічний тиждень звикаємо жити ізольовано. Кожен – окремо – в своїх родинах. А дехто з нас родини не має. Дехто не має нікого. Дехто залишився сам на сам і з вірусом, і із стресом, і зі страхом. Для багатьох – такий вибір свідомий, для багатьох – так склалося», – пише Наталя Кадя.

Експерт зазначає, що в цей час не варто забувати про комунікацію з такими людьми.

«Для декого з них наші розмови за кавою в офісі, наші командні наради і збори департаментів, були єдиними можливостями бути соціально активними і проявляти свою соціальну роль», – зазначає вона.

Отже, 7 правил від Наталі Каді, яким варто слідувати:

  1. Пам’ятайте про таких людей у вашій команді;
  2. Залучайте їх до «дистанційних» обговорень;
  3. Запитуйте про їх справи і стан здоров’я;
  4. Просіть про поради чи запитуйте їх думку;
  5. Дзвоніть їм через відео по можливості і посміхайтесь;
  6. Будьте першими, хто привітає їх з Днем Народження;
  7. Запитуйте час від часу – як ви можете допомогти їм.