#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Здоров'я

Голова Вишгородської міськради захворів на COVID-19

06.11.2020 Косянчук Інна 0

Олексій Момот повідомив про те, що його тест на коронавірус показав позитивний результат.

Фото з Фейсбук-сторінки Олексія Момота

«Хех. І мене «тегнуло», повідомив міський голова Вишгорода Олексій Момот на своїй Фейсбук-сторінці. І виклав копію результату лабораторного дослідження, де зафіксовано, що у нього виявлено коронавірус. У коментарях люди бажають йому швидшого одужання, і навіть дають свої "рекомендації" - якими народними методами краще лікуватися.

Фото з Фейсбук-сторінки Олексія Момота

Загалом на Вишгородщині, яка з понеділка перейшла із «жовтої» у «помаранчеву» коронавірусну зону, стоном на 5 листопада зафіксовано 1210 випадків корона вірусу. Більше половини цих випадків – 1210 -зафіксовано у Вишгороді.

Збільшується й кількість хворих, які потребують госпіталізації. Одужало 592 особи. Також з початку епідемії зафіксовано 16 летальних випадків. Про це, за даними  Вишгородського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України», інформує Вишгородська РДА.

Як повідомляв «Погляд», в Україні - антирекордна статистика захворювань на covid 19.