Новини Київської області
Головні новини

Руслан Кравченко звернувся до правоохоронних органів з проханням розслідувати інформацію про майже 20 мільйонів гривень збитків при відновленні Бородянки, виявлених Державною аудиторською службою

Держаудитслужба виявила майже 20 млн грн збитків на відновленні Бородянки

Руслан Кравченко звернувся до правоохоронних органів з проханням розслідувати інформацію про майже 20 мільйонів гривень збитків при відновленні Бородянки, виявлених Державною аудиторською службою - зображення
Бородянка. 03.03.2022. Фото - Макс Левін

Про це повідомив Руслан Кравченко на засіданні робочої групи "Прозорість і підзвітність".

Начальник ОВА розповів, що за зверненням народного депутата Олександра Горобця на засіданні групи "Прозорість та підзвітність" розглянули питання щодо результатів ревізії Бородянської селищної ради аудиторами Держаудитслужби.

Зокрема, аудитори виявили збитків на 19,8 млн грн, які були виділені на відновлення цього населеного пункту. Бородянською селищною радою не підтверджено документально витрати в сумі 14 млн грн, які мали йти на встановлення металопластикових вікон. Як повідомляється, вікна були отримані від департаменту регіонального розвитку КОДА у 2022 році для оперативного відновлення низки об'єктів, на що є відповідні документи.

Представники Бородянської селищної ради повідомили, що наразі створена спеціальна група, яка проводить звірку наявності вікон на об'єктах, зокрема на всіх комунальних підприємствах та багатоквартирних будинках. Наразі вже є підтвердження щодо встановлення вікон на 11 із 14 млн грн, на які до цього селищна рада не мала відповідних документів.

Аудитори також вказували на те, що вікна були встановлені по завищених цінах.

Бородянська селищна рада направила претензії 18 підрядникам, які були залучені до цього процесу. Із них 2 підрядники добровільно повернули надмірно сплачені їм кошти.

"Сподіваюся, що правоохоронні органи оперативно відреагують на моє звернення та нададуть вичерпну інформацію щодо цього питання", - заявив Кравченко.

"Бородянка – один із населених пунктів, який найбільше постраждав від рук російського агресора. Для відновлення Бородянки залучаємо всі можливі ресурси і вони мають використовуватися ефективно"- зауважив голова КОВА.

Нагадаємо, у Бородянці "зникли" 20 млн гривень, які виділяли на відновлення міста.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.