На сьогоднішній день для мешканців селища Глеваха Васильківського району створено два шляхи очищення своїх осель від сміття. Перший – викидати його до традиційних сміттєбаків. Як повідомили у Глевахівській селищній раді, щоб збирати, перевозити, утилізувати та захороняти побутові відходи мешканців селища, нещодавно було закуплено новий сміттєвоз МАЗ та обладнання до нього.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/52514045_631037674012174_4981254515295518720_n.jpg)
У повідомленні також зазначається, що це великий подарунок для громади та працівників комунальних підприємств селища, адже вони зможуть надалі ефективно працювати в належних умовах та забезпечувати населення якісними послугами.
![Глеваха без сміття: новий сміттєвоз та сортувальна станція](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/51117034_2230116980586491_7794289396450066432_n.jpg)
Другий спосіб збування побутового сміття для мешканців Глевахи запропонувала жителька села Анна Гребенюк, яка разом з іншою екоактивісткою Тетяною Прокоф’євою у грудні минулого року відкрили власну сортувальну станцію. Про це ми писали у нашій публікації «
Екоактивісти з Васильківщини відкривають сортувальну станцію вторсировини у Глевасі».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/02/51912927_2238535286411327_6130689039033958400_n.jpg)
Звісно, цей спосіб потребує більшого часу та зусиль, адже потрібно сміття відібрати, підготувати, віднести до станції. Однак вже чимало мешканців селища перейнялися ідеями даного екопроекту і з радістю беруть у ньому участь, регулярно приносячи вторсировину на переробку.
А якому способу утилізації сміття ви надаєте перевагу?
Фото взяті із сторінок у мережі Facebook Глевахівської селищної ради та групи «Сортуємо та зменшуємо відходи.Глеваха»