Новини
Баришівка та Березань
Київщина-суспільство

FUN HUB: У Баришівці відкрили молодіжний просвітницький простір

Там молоді люди зможуть цікаво та з користю проводити час.

FUN HUB: У Баришівці відкрили молодіжний просвітницький простір - зображення
Фото: Баришівська селищна рада

Про це повідомили на офіційному сайті Баришівської селищної ради.

У Баришівці відкрили молодіжний просвітницький простір FUN HUB, який має стати місцем для створення цікавих проєктів та обговорення актуальних для молодих людей тем. На вихідних тут планують проводити кіноперегляди, а також вечори настільних ігор, тренінги, майстер-класи та зустрічі з успішними людьми.

FUN HUB створено завдяки Молодіжній раді, яка подала проєкт майбутнього молодіжного простору на конкурс мікрогрантів від Благодійного фонду «МХП-громаді», де його визнали одним із найкращих і найцікавіших серед інших на Київщині. Завдяки цьому вдалося придбати проєктор, зробити ремонт та придбати меблі для майбутнього простору.

«Наш FUN HUB – це вільний просвітницький молодіжний простір, на базі якого молодь може цікаво та корисно проводити час, розробляти спільні проєкти, обговорювати актуальні для них теми».

ідейниця проєкту Анна Богатирьова

Нагадаємо, у столиці відкрили перший офлайн простір Diia.Space.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.