Новини
Новини Київської області
Суспільство

ФОПи Київщини цьогоріч поповнили місцеві бюджети на 611,4 млн грн


Платники єдиного податку внесли до скарбниць територіальних громад на 12% більше коштів, ніж за такий же період торік.

Як повідомила ДПС у Київській області, за перші два місяці 2021 року представники малого та середнього підприємництва Київщини поповнили скарбниці територіальних громад на 611,4 млн грн. Це на 12% більше, ніж за такий же час минулого року. У грошовому виразі це - 66 млн грн.

За повідомленням начальника податкової служби Київщини Олени Виноградової, майже 81% із загальної суми сплатили ФОПи. Від них  станом на 1 березня до місцевих бюджетів надійшло майже 500 млн грн. Це на 15%, або 64 млн грн більше, ніж торік.

«Юридичні особи-спрощенці (ІІІ група) забезпечили бюджетам 71,6 млн грн єдиного податку, збільшивши показник на 14% або 8,7 млн грн порівняно з аналогічним періодом минулого року. У свою чергу, сільгоспвиробники-платники єдиного податку перерахували до місцевих бюджетів 40,2 млн грн», -

ДПС у Київській області

Податківці назвали райони Київщини, до бюджетів яких підприємці-спрощенці внесли найбільше коштів.

«Найбільші суми сплатили підприємства, які ведуть свою діяльність на території Бучанського району – 183,3 млн грн, Білоцерківського – 99,7млн грн та Броварського – 85 млн грн», -

ДПС у Київській області

Як повідомляв «Погляд», в Україні щороку зростає частка жінок-ФОП. Серед сфер діяльності, які обирають жінки-підприємниці, на третьому місці - ІТ.

Також ми розповідали, що у травні українці матимуть 13 вихідних.

«Погляд» публікував і список вихідних за весь 2021 рік. Українці будуть працювати 250 календарних днів, а відпочивати – 115.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.